Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar Detayları

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar 3 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • EZBERLENECEK SURELER, AYETLER VE ANLAMLARI
  • YÜZÜNDEN OKUNACAK SURELER VE ANLAMLARI

Ayrıca Lise Kuran-ı Kerim dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından 9.sınıflar için hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 4 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 16 kere doğru, 30 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Kuran-ı Kerim 2.Dönem 2.Yazılı - 9.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Kur’an-ı Kerim dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet