Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı Detayları

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı 10 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 05 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı Testini Çöz tıklayın. Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PROBLEM ÇÖZME VE ALGORİTMALAR
  1. Doğrusal Mantık Yapısı İle Problem Çözme
  2. Döngü Yapısı İle Problem Çözme
  3. Farklı Algoritma Uygulamaları
  4. Karar Yapıları İle Problem Çözme
  5. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımlar
  6. Problem Çözme Süreci
  7. Problem Çözme Yaklaşımları
  8. Programlama Yapısı

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı Testi İstatistikleri

Bu sınav 27 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 256 kere doğru, 96 kere yanış cevap verilmiş.

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Bursa Özel Yedi Renkli Çınar Ortaokulu - Bilgisayar Bilimi Dersi 1. Dönem 2. Sınavı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet