Sınavı İndir

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST Detayları

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST 2 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 19 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • EZBERLENECEK SURELER, AYETLER VE ANLAMLARI

Ayrıca Lise 10.sınıf Kuran-ı Kerim 2.dönem 1.sınav soruları; med harfleri, tecvid ve Kuran'ın okunuşu kazanımlarını kapsayan tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST sınavı 10.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST Testi İstatistikleri

Bu sınav 14 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 80 kere doğru, 85 kere yanış cevap verilmiş.

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Yazılı (Med Harflari) TEST sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Kur’an-ı Kerim dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.