MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI Detayları

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI 5 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 22 Şubat 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI Testini Çöz tıklayın. MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK, GÜVENLİK VE TOPLUM
    1. Bilgi Güvenliği
    2. Etik Değerler

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI Testi İstatistikleri

Bu sınav 4 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 16 kere doğru, 16 kere yanış cevap verilmiş.

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BİLİMİ SORUMLULUK SINAV SORULARI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet