10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite sınavı 10.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite Detayları

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 04 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ASİTLER, BAZLAR, TUZLAR
    1. Asit ve Bazları Tanıyalım
    2. Asit ve Bazların Tepkimeleri
    3. Asit ve Bazların Tepkimeleri
    4. Tuzlar

Ayrıca 10.Sınıf kimya dersi 1.ünite test soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite sınavı 10.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite Testi İstatistikleri

Bu sınav 8 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 21 kere doğru, 22 kere yanlış cevap verilmiş.

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Kimya Test 1.Ünite sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Kimya dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.