Sınavı İndir

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın

11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Benzer Sınavları
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Detayları

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testini Çöz tıklayın. Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Roman
  • Tiyatro

Ayrıca Lise 11.sınıf Türk dili ve edebiyatı 2.dönem 1.yazlılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavı 11.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 6 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 42 kere doğru, 62 kere yanış cevap verilmiş.

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.