HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 7 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV Detayları

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 7 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Nisan 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV Testini Çöz tıklayın. HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • KUR’AN-I KERİM’İ DOĞRU VE GÜZEL OKUMA: TECVİD

Ayrıca TECVİT etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV Testi İstatistikleri

Bu sınav 3 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 11 kere doğru, 4 kere yanış cevap verilmiş.

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV Sınavını hangi formatta indirebilirim?

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

HAZRO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2 DÖNEM 1 SINAV sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Kur’an-ı Kerim dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet