9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST)

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Detayları

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) 7 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 26 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • KİMYA BİLİMİ
    1. Kimya Uygulamalarında İş Sağlığı ve Güvenliği
    2. Kimyanın Sembolik Dili
    3. Kimyanın Uğraş Alanları
    4. Simyadan Kimyaya

Ayrıca 9.sınıf kimya 1.dönem 1.yazılı soruları; kimya disiplini, elementler ve bileşikler, simya kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 155 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1412 kere doğru, 945 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Kimya 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Kimya dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.