2 dönem 1 yazılı fizik

2 dönem 1 yazılı fizik sınavı 10.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
2 dönem 1 yazılı fizik Detayları

2 dönem 1 yazılı fizik 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 01 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. 2 dönem 1 yazılı fizik yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

2 dönem 1 yazılı fizik sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


2 dönem 1 yazılı fizik Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DALGALAR
    1. Deprem Dalgaları
    2. Ses Dalgaları
    3. Su Dalgaları
    4. Yay Dalgaları

Ayrıca basınç kaldırma kuvveti ve dalgalar etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

2 dönem 1 yazılı fizik sınavı 10.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

2 dönem 1 yazılı fizik Sınavını hangi formatta indirebilirim?

2 dönem 1 yazılı fizik sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 2 dönem 1 yazılı fizik sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

2 dönem 1 yazılı fizik sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Fizik dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.