Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı Detayları

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Kasım 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı Testini Çöz tıklayın. Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca

Karma kontrolün tepkisel ve bilinçli kontrol yöntemlerinin birleşimi olduğunu açıklar.

Ev robotlarının evde kullanılan yardımcı robotlar olduğunu açıklar.

Sanal robotların gerçek fiziksel varlıkları olmayan ve bilgisayar programları kullanılarak oluşturulduğunu açıklar.

Tekerlekli robotların tekerlekleri ile pozisyonlarını değiştirebildiğini açıklar.

Paletli robotların ağırlığı dağıtarak düzensiz zeminlerde avantajlı olduğunu açıklar.

Eğitsel robotların FTMM eğitimini desteklemek amacıyla kullanıldığını açıklar.

Eğitsel robotlarda kullanılan mekanik bileşenlerin çeşitlerini açıklar.

Yapısal bileşenlerin temel görevini açıklar.

Mekanik hareket/eylem bileşenlerinin temel görevini açıklar.

Robotun güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlama.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı Testi İstatistikleri

Bu sınav 5 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 0 kere doğru, 0 kere yanlış cevap verilmiş.

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Özel Eryaman Sınav Koleji Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Telafi Sınavı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 Paylaşın
 Sınavı İndir
.docx vey .pdf
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet