Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf sınavı 10.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf Detayları

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf 6 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 13 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf Testini Çöz tıklayın. Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DÜNYAMIZ
    1. Biyomlar
    2. Ekosistem Ekolojisi

Ayrıca Lise biyoloji 2.dönem 2.yazılı soruları; 10.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf sınavı 10.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf Testi İstatistikleri

Bu sınav 19 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 147 kere doğru, 128 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Biyoloji 2.Dönem 2.Yazılı - 10.Sınıf sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Biyoloji dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.