9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde sınavı 9.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde Detayları

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Kasım 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. 9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Klasik


9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DENKLEM VE EŞİTSİZLİKLER
    1. Birinci Dereceden Denklem ve Eşitsizlikler
    2. Denklem ve Eşitsizliklerle ilgili Uygulamalar
    3. Üslü ifadeler ve Denklemler

Ayrıca 9.sınıf matematik 1.dönem 2.yazılı soruları; klasik türde açık uçlu sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde sınavı 9.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Klasik Türde sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Matematik dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.