ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME

ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 46 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME Detayları

ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME 7 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 46 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 25 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • YAŞAMIMIZDAKİ ELEKTRİKLİ ARAÇLAR
  1. Elektriğin Güvenli Kullanımı
  2. Elektrik Kaynakları
  3. Elektrikli Araç-Gereçler
 • GEZEGENİMİZİ TANIYALIM
  1. Dünya’nın Şekli
  2. Dünya’nın Yapısı

Ayrıca Fen bilimleri elektrik kaynakları,,çevremizdeki ışı ve sesler,canlılar dünyasına yolculuk etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME Sınavını hangi formatta indirebilirim?

ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

ÜMRANİYE İLKOKULU 3/E SINIFI 2.DÖNEM DEĞERLENDİRME sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet