3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları Detayları

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 19 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları Testini Çöz tıklayın. 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • YAŞAMIMIZDAKİ ELEKTRİKLİ ARAÇLAR
  1. Elektriğin Güvenli Kullanımı
  2. Elektrik Kaynakları
  3. Elektrikli Araç-Gereçler
 • GEZEGENİMİZİ TANIYALIM
  1. Dünya’nın Şekli
  2. Dünya’nın Yapısı

Ayrıca 3.sınıf fen bilimleri 2.önem 2.değerlendirme soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 7 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 95 kere doğru, 42 kere yanlış cevap verilmiş.

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 2.Sınav Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.