İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar Detayları

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar 6 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 19 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • YAŞAMIMIZDAKİ ELEKTRİKLİ ARAÇLAR
  1. Elektriğin Güvenli Kullanımı
  2. Elektrik Kaynakları
  3. Elektrikli Araç-Gereçler
 • GEZEGENİMİZİ TANIYALIM
  1. Dünya’nın Şekli
  2. Dünya’nın Yapısı

Ayrıca İlkokul fen bilimleri sene sonu değerlendirme test soruları; 3.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 11 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 186 kere doğru, 85 kere yanlış cevap verilmiş.

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul Fen Bilimleri Sene Sonu Değerlendirme Testi - 3.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.