İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar Detayları

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar 1 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 18 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Yenilik ve Gelişmeler
  • Oyun ve Spor

Ayrıca İlkokul Türkçe sene sonu değerlendirme soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak 3.sınıflar için hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 10 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 96 kere doğru, 37 kere yanış cevap verilmiş.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Soruları - 3.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet