DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI

DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI Detayları

DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Mayıs 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Yenilik ve Gelişmeler
  • Oyun ve Spor

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

DmR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet