İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI Detayları

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 04 Kasım 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI Testini Çöz tıklayın. İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • VÜCUDUMUZ BİLMECESİNİ TANIYALIM
    1. Destek ve Hareket
    2. Egzersiz Yapalım
    3. Kanın Vücutta Dolaşımı
    4. Soluk Alıp Verme

Ayrıca

Öğrenciler, ülkemizde bulunan yer altı zenginliklerini ve madenlerin dağılımını anlayarak Türkiye'nin doğal kaynaklarını değerlendirebilme yeteneğini geliştirirler.

Ülkemizdeki maden kaynaklarını tanımak ve farklı madenlerin miktarları hakkında bilgi sahibi olmak.

Kayaçların oluşum süreçleri ve erozyon ile ilgili fiziksel etkenleri anlamak ve doğru ifadeleri seçmek.

Dünya'nın dönme hareketinin gün ve gece döngüsü oluşturduğunu ve gündüzün güneş alan kısmı ifade ettiğini anlamak.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI Testi İstatistikleri

Bu sınav 4 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 22 kere doğru, 7 kere yanlış cevap verilmiş.

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İBB FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU FEN BİLİMLERİ I. DÖNEM I. SINAVI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.