4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 Detayları

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 16 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 Testini Çöz tıklayın. 4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • VÜCUDUMUZ BİLMECESİNİ TANIYALIM
    1. Destek ve Hareket
    2. Egzersiz Yapalım
    3. Kanın Vücutta Dolaşımı
    4. Soluk Alıp Verme

Ayrıca 4.sınıf fen bilimleri dersi 1.ünite test soruları; müfredata uygun tamamı test ve cevap anahtarlı olarak mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Test 1 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.