4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 Detayları

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 16 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 Testini Çöz tıklayın. 4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • VÜCUDUMUZ BİLMECESİNİ TANIYALIM
    1. Destek ve Hareket
    2. Egzersiz Yapalım
    3. Kanın Vücutta Dolaşımı
    4. Soluk Alıp Verme

Ayrıca 4.sınıf fen bilimleri dersi 1.ünite -YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ- test soruları 2; müfredata uygun tamamı test ve cevap anahtarlı olarak mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 Testi İstatistikleri

Bu sınav 4 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 15 kere doğru, 5 kere yanlış cevap verilmiş.

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

4.Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite (YER KABUĞU VE DÜNYA’MIZIN HAREKETLERİ) Test 2 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 Paylaşın
 Sınavı İndir
.docx vey .pdf
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet