Sınavı İndir

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) Detayları

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) 4 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 08 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • BÖLÜNEBİLME
    1. Bölünebilme Kuralları

Ayrıca Lise 9.sınıf matematik 2.dönem 1.yazılı soruları; bölme bölünebilme ve basit eşitsizlik sorularından oluşan tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) sınavı 9.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 16 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 44 kere doğru, 84 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Bölme Bölünebilme (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Matematik dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.