9.Sınıf İngilizce Test (1)

9.Sınıf İngilizce Test (1) sınavı 9.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf İngilizce Test (1) Detayları

9.Sınıf İngilizce Test (1) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Kasım 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf İngilizce Test (1) Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf İngilizce Test (1) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf İngilizce Test (1) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf İngilizce Test (1) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • WORLD HERITAGE
    1. Asking and answering questions in an interview
    2. Making inquiries
    3. Talking about past events

Ayrıca 9.Sınıf İngilizce test soruları 1; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf İngilizce Test (1) sınavı 9.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf İngilizce Test (1) Testi İstatistikleri

Bu sınav 3 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 21 kere doğru, 36 kere yanlış cevap verilmiş.

9.Sınıf İngilizce Test (1) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf İngilizce Test (1) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf İngilizce Test (1) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf İngilizce Test (1) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf İngilizce dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.