Sınavı İndir

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) Detayları

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) 21 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 26 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • PROGRAMLAMA
    1. Program Kontrolü
    2. Program Kontrolü
    3. Programlamanın Temelleri

Ayrıca 9.sınıf bilgisayar bilimi 2.dönem 1.yazılı soruları; python fonksiyonlar ve değişkenler kazanımlarını ölçen tamamı test ve cevap anahtarlı sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 16 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 152 kere doğru, 108 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 1.Yazılı Python (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.