3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları Detayları

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 18 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları Testini Çöz tıklayın. 3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Yenilik ve Gelişmeler
  • Oyun ve Spor

Ayrıca 3.sınıf Türkçe 2.dönem 2.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 20 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 138 kere doğru, 78 kere yanlış cevap verilmiş.

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

3.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.