Sınavı İndir

Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz
Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Detayları

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 9 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 31 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 25 Ekim 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Testini Çöz tıklayın. Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • TEMEL TRAFİK BİLGİLERİ
    1. Tanımlar; trafik, karayolu, erişme kontrollü karayolu, bağlantı yolu, geçiş yolu, taşıt yolu, şerit, yaya yolu, banket, iki yönlü karayolu, tek yönlü karayolu, anayol, tali yol, yaya geçidi, okul geçidi, kavşak, durak, park yeri, durmak, duraklamak, park etmek, taşıma sınırı, dingil ağırlığı, azam
    2. Trafikle İlgili Mevzuat; ülkemizde karayolu trafiğini düzenleyen mevzuat ve bu mevzuatla kurulan kuruluşlar, komisyonlar, görev ve yetkileri.
    3. Trafikte Yolcunun Sorumluluğu a. Taşıtlara iniş ve binişlerde dikkat edilecek hususlar. b. Taşıtların içinde iken dikkat edilecek hususlar. c. Üzeri açık taşıtlarda ve yük üzerinde yolculuk yapmanın tehlikeleri.

Ayrıca Lise 9.sınıf sağlık bilgisi ve trafik kültürü yeni müfredata uygun cevap anahtarlı 1.dönem 1.yazılı soruları ergenlik dönemi, diş sağlığı ve vitaminler kazanımlarını ölçmektedir etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Testi İstatistikleri

Bu sınav 44 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 419 kere doğru, 363 kere yanış cevap verilmiş.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı 2021 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.