SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI Detayları

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI 11 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 23 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI Testini Çöz tıklayın. SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • TEMEL TRAFİK BİLGİLERİ
    1. Tanımlar; trafik, karayolu, erişme kontrollü karayolu, bağlantı yolu, geçiş yolu, taşıt yolu, şerit, yaya yolu, banket, iki yönlü karayolu, tek yönlü karayolu, anayol, tali yol, yaya geçidi, okul geçidi, kavşak, durak, park yeri, durmak, duraklamak, park etmek, taşıma sınırı, dingil ağırlığı, azam
    2. Trafikle İlgili Mevzuat; ülkemizde karayolu trafiğini düzenleyen mevzuat ve bu mevzuatla kurulan kuruluşlar, komisyonlar, görev ve yetkileri.
    3. Trafikte Yolcunun Sorumluluğu a. Taşıtlara iniş ve binişlerde dikkat edilecek hususlar. b. Taşıtların içinde iken dikkat edilecek hususlar. c. Üzeri açık taşıtlarda ve yük üzerinde yolculuk yapmanın tehlikeleri.

Ayrıca SAĞLIK BİLGİSİ etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI Testi İstatistikleri

Bu sınav 250 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 2001 kere doğru, 1670 kere yanış cevap verilmiş.

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

SAĞLIK BİLGİSİ 1. DÖENM 1. YAZILI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.