CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI

CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 9 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI Detayları

CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI 6 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 9 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 06 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • HAREKET VE KUVVET
    1. Hareket
    2. Kuvvet
    3. Newton’un Hareket Yasaları
    4. Sürtünme Kuvveti

Ayrıca Fizik Bilimine Giriş 4 6 8,3 Madde ve Özellikleri

Temel ve türetilmiş büyüklükleri ayırt etmek, temel SI birimlerini ve türetilmiş birimleri tanımak.

Temel ve türetilmiş büyüklükler arasındaki farkı anlama ve verilen büyüklüklerin türlerini ayırt etme becerisi.

Katıhal fiziğinin alanını ve katı maddelerin özelliklerinin incelendiği temel konuları tanıma becerisi.

Farklı fizik dallarının uygulamalarda nasıl kullanılabileceğini anlama ve optik fiziğin özellikle görüntüleme teknolojilerindeki önemini kavrama becerisi.

Uzay, zaman, enerji ve madde arasındaki temel ilişkileri anlamak için Fizik bilim dalının önemini kavrama.

Ölçme ve Değerlendirme.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

CAVİT ÇAĞLAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU İSESİ FİZİK DERSİ 9.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Fizik dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 Paylaşın
 Sınavı İndir
.docx vey .pdf
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet