6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test Detayları

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test 0 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 16 Haziran 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test Testini Çöz tıklayın. 6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ÜRÜN OLUŞTURMA
  1. Ses ve Video İşleme Programları
  2. Tablolama Programları
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımları
  2. Programlama

Ayrıca 6.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak power point ve excel kazanımlarını ölçen sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 25 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 120 kere doğru, 153 kere yanış cevap verilmiş.

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

6.Sınıf Bilişim Power Point ve Excel Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.