TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU Detayları

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 20 Mayıs 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU Testini Çöz tıklayın. TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ÜRÜN OLUŞTURMA
  1. Ses ve Video İşleme Programları
  2. Tablolama Programları
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımları
  2. Programlama

Ayrıca BİLİŞİM etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU Testi İstatistikleri

Bu sınav 5 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 50 kere doğru, 6 kere yanış cevap verilmiş.

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU Sınavını hangi formatta indirebilirim?

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

TOKİ YAVUZ SELİM ORTAOKULU sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.