Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı

Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı sınavı 11.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı Detayları

Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 15 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı Testini Çöz tıklayın. Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • MY FRIENDS
  1. Asking for and giving clarification
  2. Describing events, places and people
 • VALUES AND NORMS
  1. Exchanging ideas
  2. Expressing opinions
  3. Making comments

Ayrıca Lise 11.sınıf yabancı dil (İngilizce) 2.dönem 2.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır

Haber türleri arasındaki farklılıkları anlamalarını ve insan odaklı haberlerin önemini kavramalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Bu soruda Sophie'nin konferansa katılan konuşmacılar hakkında daha detaylı bilgi edinmek istediği belirtilmektedir. Bu durumda, en uygun soru hangi konuşmacıların hangi konularda uzman olduklarını öğrenmek için sorulan sorudur.

Röportaj sürecinde adayların rahatlaması ve samimi bir ortam oluşturmak için gülümsemek ve küçük sohbetler yapmak önemlidir.

Mülakatın sonunda uygun sorular sorarak, adayın işle ilgili tecrübesi, nitelikleri ve uygunluğu hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Okuma anlama ve niyet anlama becerilerini ölçmektedir.

Bir yazının amacını belirleyebilme yeteneğini test etmektir.

"Yazarın tutumunu belirlemek" olarak ifade edilebilir.

Geçmişte gerçekleşen bir olaya eleştirel bir bakış açısı geliştirebilme.

Eleştiri, geçmiş olayları anlamak ve gelecekte daha iyi kararlar almak için bir araçtır.

Kazanım olarak, öğrencilerin kesinlik derecelerini ifade etmek için farklı fiil yapılarını kullanabilme becerileri ölçülmektedir.

geçmişteki olaylar hakkında farklı olasılık derecelerini ifade eden farklı kalıpları tanımalarını sağlamayı amaçlar.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı sınavı 11.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise 11.Sınıf Yabancı Dil 2.Dönem 2.Yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf İngilizce dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 Paylaşın
 Sınavı İndir
.docx vey .pdf
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet