İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar sınavı 2.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar Detayları

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar 3 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 19 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Hayal Gücü
  • Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler

Ayrıca İlkokul Türkçe dersi sene sonu değerlendirme test soruları; 2.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar sınavı 2.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 12 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 102 kere doğru, 39 kere yanlış cevap verilmiş.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul Türkçe Sene Sonu Değerlendirme Test - 2.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 2.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.