DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 sınavı 5.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 Detayları

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 21 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 Testini Çöz tıklayın. DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Klasik
  • Test
  • Klasik
  • Test
  • Klasik
  • Boşluk Doldurma
  • KlasikAyrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 sınavı 5.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 6 kere doğru, 4 kere yanlış cevap verilmiş.

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

DERSEVDE AKADEMİ DENEME 3 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Matematik dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.