5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem sınavı 5.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem Detayları

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 18 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Doğru-Yanlış
  • Klasik
  • Test
  • Klasik
  • Boşluk DoldurmaAyrıca 5.sınıf matematik dersi sınav soruları - 1.dönem 1.sınav için test, klasik türde cevap anahtarlı olarak müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem sınavı 5.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 7 kere doğru, 5 kere yanlış cevap verilmiş.

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Matematik Sınav Soruları - 1.Dönem sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Matematik dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 Paylaşın
 Sınavı İndir
.docx vey .pdf
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (2)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet