8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON)

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) sınavı 8.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 26 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) Detayları

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) 17 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 26 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 24 Aralık 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) Testini Çöz tıklayın. 8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Bir algoritmanın çözümünü test eder
  2. Bir algoritmanın çözümünü test eder
  3. Bir algoritmanın çözümünü test eder
  4. Problemin çözümünü benzer problemler için genelle
  5. Problemin çözümünü benzer problemler için geneller

Ayrıca 8.sınıf seçmeli bilişim 1.dönem 2.sınav soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) sınavı 8.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) Testi İstatistikleri

Bu sınav 32 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 273 kere doğru, 210 kere yanış cevap verilmiş.

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 2.Sınav (PYTHON) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.