Sınavı İndir

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Detayları

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 19 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Testini Çöz tıklayın. 6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • KUR’AN’I KERİM’İ GÜZEL OKUMA
  1. KUR’AN’I KERİM’İ GÜZEL OKUMA
  2. Yasin Suresi
 • TECVİT BİLGİSİ
  1. Medd-i Munfasıl
  2. Medd-i Muttasıl
  3. Medd-i Tabiî

Ayrıca 6.sınıf Kuran-ı Kerim 2.dönem 1.sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavı 6.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 31 kere doğru, 17 kere yanış cevap verilmiş.

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

6.Sınıf Kuran-ı Kerim 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Kur’an-ı Kerim dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.