MUSTAFA PAŞA İLKOKULU

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU sınavı 1.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
MUSTAFA PAŞA İLKOKULU Detayları

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 13 Aralık 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için MUSTAFA PAŞA İLKOKULU Testini Çöz tıklayın. MUSTAFA PAŞA İLKOKULU yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Klasik


MUSTAFA PAŞA İLKOKULU Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Birey ve Toplum

Ayrıca SÖZCÜKTE ANLAM etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU sınavı 1.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU Testi İstatistikleri

Bu sınav 6 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 59 kere doğru, 50 kere yanış cevap verilmiş.

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU Sınavını hangi formatta indirebilirim?

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız MUSTAFA PAŞA İLKOKULU sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

MUSTAFA PAŞA İLKOKULU sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 1.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.