Sınavı İndir

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST Detayları

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST 11 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 14 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • İLETİŞİM, ARAŞTIRMA VE İŞ BİRLİĞİ
    1. Araştırma
    2. Bilgisayar Ağları
    3. İletişim Teknolojileri ve İş Birliği

Ayrıca 5.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım 2.dönem 1.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından zararlı yazılımlar, bilgisayar ağları ve telif hakkı kazanımlarını ölçen sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST Testi İstatistikleri

Bu sınav 4 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 16 kere doğru, 16 kere yanış cevap verilmiş.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Sınav (Zararlı Yazılımlar ve Ağlar) - TEST sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.