Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav Detayları

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav 4 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 11 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav Testini Çöz tıklayın. Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Doğru-Yanlış
  • Test


Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • İLETİŞİM, ARAŞTIRMA VE İŞ BİRLİĞİ
    1. Araştırma
    2. Bilgisayar Ağları
    3. İletişim Teknolojileri ve İş Birliği

Ayrıca full etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav Testi İstatistikleri

Bu sınav 15 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 74 kere doğru, 64 kere yanış cevap verilmiş.

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Kocatepe ortaokulu 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi örnek sınav sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet