1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavı 1.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Detayları

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 19 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Testini Çöz tıklayın. 1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Klasik
  • Test


1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Birey ve Toplum

Ayrıca 1.sınıf Türkçe dersi 2022-2023 öğretim yılı 1.dönem başı değerlendirme soruları; tamamı test olarak yeni müfredata uygun olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavı 1.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 13 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 128 kere doğru, 32 kere yanış cevap verilmiş.

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

1.Sınıf Türkçe 1.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 1.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.