Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik)

Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Zekâ Oyunları alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) Detayları

Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) 8 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 17 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Klasik
 • Test


Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • Hafıza Oyunları
  1. Akıllı tahminler yardımıyla yalnızca etkili noktalarda hafıza kullanmayı bilir
  2. Hafıza oyunlarında kendine özgü stratejiler geliştirir
  3. Hafıza oyunlarının temel kurallarını kavrar.
  4. Hafıza oyunlarının temel stratejilerini kavrar.
  5. Hafıza oyunlarının temel stratejilerini kavrar.
  6. Orta düzeyde hafıza oyunları oynar

Ayrıca Ortaokul 5.sınıf zeka oyunları 2.dönem 1.yazılı soruları; klasik türde işlem becerileri ve mantıksal problem çözme kazanımlarını ölçen sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Zekâ Oyunları alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Zeka Oyunları Ortaokul 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Klasik) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Zekâ Oyunları dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.