5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test Testini Çöz

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav Çöz. 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test testi 5.Sınıf kategorisinin Sosyal Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine aittir.

 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test

Süre: 19:00

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test 3 kere indirildi. Bu sınav Orta zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 5.sınıf sosyal bilgiler 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test testinin cevap anahtarını görebilmek için 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.
5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Sınav - Test testi 5.Sınıf kategorisinin Sosyal Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 6 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 64 kere doğru, 53 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.