4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite

4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite sınavı 4.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite Detayları

4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 15 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite Testini Çöz tıklayın. 4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • CLASSROOM RULES
  1. Students will be able to interact with their classmates through asking for and giving permission in short utterances.
  2. Students will be able to recognize numbers from one to fifty.
  3. Students will be able to understand short and clear utterances about requests.
 • NATIONALITY
  1. Students will be able to recognize information about other people.
  2. Students will be able to talk about nations and nationalities.

Ayrıca 4.sınıf İngilizce dersi test soruları; 1.ünite konularından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak müfredata uygun hazırlanmıştır

İstekte bulunma ve rica etme becerisi.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite sınavı 4.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite Sınavını hangi formatta indirebilirim?

4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

4.Sınıf İngilizce Test 1 - 1.Ünite sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf İngilizce dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.