........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI Detayları

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI 19 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 14 Nisan 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için ........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI Testini Çöz tıklayın. ........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ÜRÜN OLUŞTURMA
  1. Görsel İşleme Programları
  2. Kelime İşlemci Programları
  3. Sunu Programları
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımları
  2. Programlama

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI Testi İstatistikleri

Bu sınav 17 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 158 kere doğru, 114 kere yanlış cevap verilmiş.

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız ........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

........................ ORTAOKULU 2. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.