Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav sınavı 5.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav Detayları

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav 3 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 21 Mayıs 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav Testini Çöz tıklayın. Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • PEYGAMBERİMİZ VE SAHABE
    1. Bir Hadis Öğreniyorum
    2. Çocuk Sahabiler
    3. Peygamberimizin Yol Arkadaşları: Sahabiler
    4. Sahabenin Dilinden Peygamberimiz

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav sınavı 5.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav Testi İstatistikleri

Bu sınav 11 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 174 kere doğru, 30 kere yanış cevap verilmiş.

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Eminpaşa Ortaokulu 2.Dönem 2. Yazılı Sınav sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.