5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları sınavı 5.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları Detayları

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 22 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PEYGAMBERİMİZİN ÇOCUKLUK YILLARI
  1. Amcasına Emanet
  2. Amcasına Emanetp
  3. Annesiyle Geçen Yıllar
  4. Bir Hadis Öğreniyorum
  5. Dedesinin Sevgili Torunu
  6. Peygamberimizin Doğduğu Çevre
  7. Peygamberimizin Doğumu
  8. Peygamberimizin İsimleri
  9. Peygamberimizin Gençlik Yılları
  10. Peygamberimizin Mekke ve Medine Yılları

Ayrıca 5.sınıf siyer 1.ünite test 2 soruları; peygamberimizin çocukluk yılları konusuna ait konulardan tamamı test ve cevap anahtarlı olarak mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır

Rahip Bahira'nın Peygamberimizin geleceğini öğrenmeye çalışması.

Peygamberimizin (s.a.v.) erdemleri ve güvenilir kişiliği.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları sınavı 5.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları Testi İstatistikleri

Bu sınav 13 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 125 kere doğru, 68 kere yanlış cevap verilmiş.

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Siyer 1.Ünite Test 2 - Peygamberimizin Çocukluk Yılları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.