Sınavı İndir

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 Detayları

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 26 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 16 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • MOVIES
  1. Students will be able to follow slow and carefully articulated speech describing movie characters and movie types.
  2. Students will be able to talk about people’s likes and dislikes concerning movies and movie characters. Students will be able to use simple utterances to state personal opinions about movies and movie characters. Students will be able to state the time of an event.
  3. Students will be able to understand phrases and simple sentences on posters and advertisements about movies and movie characters.
 • PARTY TIME
  1. Students will be able to ask for permission and give response in a simple way. Students will be able to use basic greeting and leave-taking expressions. Students will be able to use utterances to express obligation. Students will be able to state the date of an event. Students will be able to ex
  2. Students will be able to understand short texts with visual aids, such as cartoons, posters and birthday cards.
  3. Students will be able to understand simple requests for permission and their responses.

Ayrıca 5.sınıf İngilizce 2.dönem 1.sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak mebsinavlari.com tarafından yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 sınavı 5.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 20 kere doğru, 9 kere yanış cevap verilmiş.

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 2022 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf İngilizce dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.