5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı Detayları

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı 7 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 18 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 5 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Klasik


5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
    1. Bilgisayar Sistemleri
    2. Bilişim Teknolojilerinin Günlük Yaşamdaki Önemi
    3. Dosya Yönetimi

Ayrıca 5.sınıf bilişim teknolojileri 1.dönem 1.yazılı soruları; test, klasik türde sorulardan müfredata uygun tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı Testi İstatistikleri

Bu sınav 213 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1011 kere doğru, 827 kere yanlış cevap verilmiş.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem Yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.