ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 6.Sınıf kategorisinin Matematik Uygulamaları alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI Detayları

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 28 Aralık 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI Testini Çöz tıklayın. ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • Kümeler
  1. Fen bilimleri dersinden farklı sınıflandırmalar, görsel sanatlar dersinden ana ve ara renklerin sınıflandırılması gibi disiplinlerarası ilişkilendirimelere yer verilir
  2. Finansal okuryazarlığın toplum için önemi vurgulanır.
  3. Girişimcilik ve tasarruf bilincinin aile ve toplum için önemi vurgulanır.
  4. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  5. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  6. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  7. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  8. Öğrencilerin kendilerine özgü stratejiler geliştirmeleri teşvik edilir.

Ayrıca TAM SAYILAR RASYONEL SAYILAR ORUNTU etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 6.Sınıf kategorisinin Matematik Uygulamaları alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI Testi İstatistikleri

Bu sınav 36 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 405 kere doğru, 176 kere yanış cevap verilmiş.

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU MATEMATİK UYGULAMALARI 1.DÖNEM 2.YAZILI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Matematik Uygulamaları dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.