Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı Detayları

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 06 Aralık 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı Testini Çöz tıklayın. Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Boşluk Doldurma
  • Doğru-Yanlış
  • Test


Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Türk Dili ve Edebiyatına Giriş
  • Hikâye

Ayrıca Sıfat Tamlamaları etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı Testi İstatistikleri

Bu sınav 5 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 22 kere doğru, 81 kere yanış cevap verilmiş.

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Yunus Emre Anadolu lisesi 1.dönem 2.yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.