Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu

Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 8 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu Detayları

Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 8 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 25 Mayıs 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DÜNYAMIZ VE UZAY

Ayrıca Türkçe karışık etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Türkiye odalar ve borsalar ilkokulu sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.